Vytváříme moderní internetové stránky, portály i zpravodajské servery. Na správu webových stránek využíváme svůj vlastně vyvíjený redakční systém PublicMC. Tento redakční systém umožňuje spravovat internetové stránky všem, bez ohledu na to, zda jste specialisté přes IT nebo ne. Stačí se přihlásit do administrace a upravit si vše, od fotografií, videí přes SEO nastavení, propojení s různými chaty. 

 


Na titulce pod sliderem

Všechny nové webové stránky jsou připravené na zabezpečení pomocí SSL certifikátu (https protokolu). Je to důležité pro vyšší bezpečnost dat a ochranu proti nežádoucímu obsahu (např. malwaru). "https" zároveň zajišťuje důvěrnost přenášených dat. Vyhledávače mají responzivní a správně zabezpečené weby prostě rádi.

Naše webové stránky jsou propojeny s Facebookem, Instagramem, Pinterestem, Twitterem nebo Youtube kanálem. Také jsou propojeny s Google Analytics.

Nové kontakty sbíráte automaticky do systému newsletterů, který jsme pro Vás vytvořili a je součástí administrace od verze Professional. Pokud chcete komunikovat se zákazníky online, máme web propojený s chaty jako Smartsuppem, ZenDesk i LimeTALK. Můžete tak sledovat a analyzovat, jak se na webu chovají.

Varianty k nasazení

Pro koho jsou weby určeny

Neziskovky

CZK 1 nasazení


PublicMC Professional zdarma

Služba zahrnuje:

Platíme za vás webhosting
prostě vše máte u nás zdarma

Sport

CZK 1 nasazení


PublicMC Professional zdarma

Služba zahrnuje:

Vyberte si jen webhosting
platíte pouze 50% ceny webhostingu

Kultura

CZK 1 nasazení


PublicMC Professional zdarma

Služba zahrnuje:

Vyberte si jen webhosting
 

Proč tato služba vznikla?

Již pod počátku podnikání v SW branži, kdy jsem vytvořil první weby, jsem zjistil, že kopie a nasazení zaberou chvilku a mnohým lidem, menším firmám a hlavně neziskovým organizacím to velmi může pomoci. Po více jak 15 letech po prvním nasazení webu jsme ušli douhou cestu, weby jsme zdokonalili a stále poskytujeme všem neziskovým organizacím weby jako sponzorský dar. Můžete si vybrat na  www.publicmc.cz/sablony  a o vše se postaráme. Jen nám napíšete, co si jak představujete a dle toho pomůžeme zvolit tu nejlepší variantu.  Podpořili jsme již desítky projektů jako  www.nofoot.cz ,  www.nflepsizivot.cz ,  www.ersi.cz ,  www.ddlanov.cz  a další v médiích jako  www.dobryandel.cz ,  www.unicef.cz  ...

 

Můžete mít portál jako www.granddeveloper.cz či www.trendy-cars.cz, www.inadhled.live atd.